НА ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИДБАННЯ, ПРОДАЖ І ДОСТАВКУ ТОВАРІВ

Цей договір між ФОП Кригін Павло Олегович, надалі «Продавець» і користувачем послугами інтернет-сайту unicbd.com.ua в подальшому — «Замовник, Покупець», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів і визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет-сайт unicbd.com.ua. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі — Договір) на наступних умовах.

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
  1.1. Публічна оферта (далі — «Оферта») — публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі — «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.
  1.2. Замовлення — рішення Замовника замовити товар і його доставку, оформлене через інтернет-сайт unicbd.com.ua та/або доручення на придбання та доставку товарів.
 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-сайту unicbd.com.ua будь-якій фізичній особі (далі — Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.
  2.2. Згідно зі статтею 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.
  2.3. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).
  2.4. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови справжньої Пропозиції (Пропоновані можливості) шляхом оформлення Замовлення, Покупець підтверджує наступне:
  а) Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти);
  б) Покупець дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче в Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії.

Крім цього, укладенням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

3. ЦІНА ТОВАРУ
3.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на Інтернет-сайті unicbd.com.ua
3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.
3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов’язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.
3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.
3.5. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.
3.6. Вартість та строки доставки Товару встановлюється відповідною логістичною компанією.

Продавець може вказувати орієнтовну вартість доставки Товару на Інтернет-сайті unicbd.com.ua або повідомляти Покупцеві при оформленні замовлення Оператором, але кінцева вартість доставки визначається логістичною компанією самостійно в залежності від умов доставки та тарифів.

3.7. Зобов’язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

3.8. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на Інтернет-сайті unicbd.com.ua у розділі «ДОСТАВКА І ОПЛАТА».

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора по телефону: 096-035-34-35 або через сервіс Інтернет-сайту unicbd.com.ua
4.2. При реєстрації на Інтернет-сайті unicbd.com.ua Покупець зобов’язується надати наступну реєстраційну інформацію:
4.2.1. прізвище, ім’я, по батькові Покупця або вказаної ним особи (одержувача);
4.2.2. адреса, за якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця) або адреса пункту видачі логістичної компанії;
4.2.3. контактний телефон.
4.3. найменування, кількість, артикул, ціна, загальна вартість обраного Покупцем Товару вказуються в замовленні Покупця на Інтернет-сайті unicbd.com.ua
4.4. Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за якість надання послуг Покупцю при покупці товарів через інтернет-сайт unicbd.com.ua
4.5. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1. Цієї Оферти) Покупець зобов’язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. цієї Оферти.
4.6. Ухвалення Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних в реєстраційну форму на Інтернет-сайті unicbd.com.ua при оформленні Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.
4.7. Покупець несе відповідальність за достовірність та точність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем і Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі інтернет-сайту www.unicbd.com.ua, або отримання Покупцем відповідної квитанції платіжної системи/банку, або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

5. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ
5.1. Способи доставки та оплати товарів вказані на сайті unicbd.com.ua у розділі «ДОСТАВКА І ОПЛАТА». Порядок і умови доставки та оплати замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-сайту під час оформлення замовлення.
5.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представника з моменту отримання товару шляхом підписання Замовником товарного чека та / або замовлення при доставці / отриманні Товару.
5.3. Доставка товару організовується власними силами Продавця  згідно з умовами доставки, або із залученням третіх осіб (доставка логістичною компанією).

Продавець самостійно визначає логістичну компанію чи перелік логістичних компаній, з якими він співпрацює по доставці Товарів.

5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника Продавця – кур’єра   (під час кур’єрської / адресної доставки) або представника логістичної компанії  перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

5.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку і / або замовленні на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду і комплектності товару.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
6.1. Обмін та повернення Товару здійснюється відповідно до вимог, визначених Законом України «Про захист прав споживачів», Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”.

6.2. Замовник має право відмовитися від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару – у порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Повернення Товарів здійснюється з урахуванням обмежень та переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну-поверненню, встановлених Додатком № 3 Постанови Кабінету міністрів України  від 19 березня 1994 р. N 172 Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, а саме:

   

ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну  (поверненню):

 

 Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби,

предмети сангігієни

 Непродовольчі товари:

фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір

корсетні товари

парфюмерно-косметичні вироби

пір’яно-пухові вироби

дитячі іграшки м’які

дитячі іграшки гумові надувні

зубні щітки

мундштуки

апарати для гоління

помазки для гоління

розчіски, гребінці та щітки масажні

сурдини (для духових музичних інструментів)

скрипічні підборіддя

рукавички

тканини

тюлегардинні і мереживні полотна

килимові вироби метражні

білизна натільна

білизна постільна

панчішно-шкарпеткові вироби

товари в аерозольній упаковці

друковані видання

лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція,

пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні

матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити,

фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір,

визначений покупцем (замовником)

аудіо-,  відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із

записом

вироби з натурального та штучного волосся (перуки)

 товари для немовлят (пелюшки,  соски,  пляшечки для годування

тощо)

 інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)

 ювелірні   вироби   з   дорогоцінних  металів,    дорогоцінного   каміння   органогенного   утворення  та

напівдорогоцінного каміння

 

6.2. Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт оплати і умови замовлення зазначеного товару.

6.3. Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав, та /або був виготовлений на індивідуальне замовлення  (в т.ч. не стандартні, за бажанням Замовника, розміри та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані на інтернет-сайті unicbd.com.ua.

6.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною у цьому Договорі та за контактами на інтернет-сайті unicbd.com.ua у розділі «КОНТАКТИ».

6.5. При відмові Покупця від товару належної якості Продавець повертає кошти в розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат Продавця на доставку – повернення товару, який повертається. Повернення грошових коштів за такий товар здійснюється Продавцем протягом 10 днів з моменту отримання поверненого товару.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених через інтернет-сайт unicbd.com.ua і придбаних у Продавця.
7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов’язань в разі надання Покупцем недостовірної, неповної або помилкової інформації.
7.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов’язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.
7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, карантинні обмеження, рішення органів державної влади, що виникли незалежно від волі Продавця і / або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов’язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

8. Адреса та реквізити Продавця:

Кригін Павло Олегович

3452601197

Україна, 04073, місто Київ, вул.Сирецька, будинок 33, офіс 1